Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13191
Stary 29.07.2010, 13:02
Co do ilości osób zgłaszających: nie było tak najgorzej, chętnych było sporo, jednak cała akcja byłaby strasznym "łataniem dziur". Niektórzy mogli przyjechać później, inni chcieli zerwać się wcześniej, ktoś miał kłopoty z dotarciem, niektórzy byli niepełnoletni itd... Generalnie zabrakło odrobinę czasu, żeby wszystko dograć.

Gdyby było 10-12 osób, które zadeklarowałyby, że staną od 18 do 19:40, to byśmy ruszyli. Osób było więcej, ale niestety czas wielu był bardziej ograniczony.

Zatem z jednej strony trochę do d..., że nie wypaliło, ale jest też sporo pozytywów związanych z tą akcją. Chociażby są namiary na przyszłość do osób, które chcą coś robić.

Kto się domaga informacji na stronie głównej, to chyba nie wie o czym pisze. To dopiero byłby obciach, gdyby wówczas nie wypaliło. Poza tym informacja była też na naszym profilu na Facebooku - ponad 1200 osób ją otrzymało. Ustaliliśmy, że robimy to w ten sposób i tyle.

I tak już bardziej prywatnie. pajak, puknij się w łeb. Zrobiłem przy tej akcji więcej niż może Ci się wydawać, więc jeśli nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz. A jeśli nie byłeś wśród osób, które zgłosiły się do Darka Olszówki, to już w ogóle lepiej zamilcz na kilka tygodni w tym temacie.
Odpowiedz cytując