|
Jest mi trochę niezręcznie o tym pisać, bo aktualnie nie jestem w Krakowie, ale to co dzisiaj od*******ono to po prostu wstyd na całą Polskę.Pokazuje to jakich Wisła ma kibiców na forum.
Ręce opadają i płakac się chcę.
Proponowałbym zamknąć ten temat.Nie ma o czym pisać.
|