Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32208
Stary 29.07.2010, 12:02
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chcesz żeby Boguski odszedł to gratuluję - udaj się do lekarza . Jak można chcieć żeby odszedł od nas reprezentant Polski który przeważnie gra w pierwszej 11 i miał zaledwie jedną słabszą rundę która była spowodowana kontuzją a przed nią wszyscy go chwalili m.in. Leo , Smuda , Skorża a oni raczej się znają więc o co Ci chodzi? Rafał nie jest jakimś geniuszem piłkarskim, ale jest solidnym piłkarzem mogącym grać na kilku pozycjach, poukładanym który nie ma wody sodowej w głowie . W każdej drużynie są potrzebni tacy piłkarze.
Jedyne co można jeszcze dodać to 0,5h więcej treningu poświęconego na naukę przyjęcia piłki ( trenować miałby z kim nie tylko on ma braki ale u niego najbardziej rażą )
Odpowiedz cytując