Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32207
Stary 29.07.2010, 11:53
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Z dwoma nie przesadzajmy a jednym również myślę że nikt na Forum by nie pogardził.A jeśli mówimy o odejściach w szeroko rozumianym "przodzie" to pierwszym kandydatem oczywiście oprócz Łobodzińskiego powinien być Boguski.
Jeśli chcesz żeby Boguski odszedł to gratuluję - udaj się do lekarza . Jak można chcieć żeby odszedł od nas reprezentant Polski który przeważnie gra w pierwszej 11 i miał zaledwie jedną słabszą rundę która była spowodowana kontuzją a przed nią wszyscy go chwalili m.in. Leo , Smuda , Skorża a oni raczej się znają więc o co Ci chodzi? Rafał nie jest jakimś geniuszem piłkarskim, ale jest solidnym piłkarzem mogącym grać na kilku pozycjach, poukładanym który nie ma wody sodowej w głowie . W każdej drużynie są potrzebni tacy piłkarze.
Odpowiedz cytując