Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2644
Stary 29.07.2010, 11:50
Mecz Ruchu i Jagielonii idzie na Polsacie Sport, a Wisły nie wiem, ale jak czytałem posta wyżej to idzie na Ipli tylko nie wiem jak odpalić... Może ktoś pomoże xD
Odpowiedz cytując