Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
2644
29.07.2010, 11:50
Mecz Ruchu i Jagielonii idzie na Polsacie Sport, a Wisły nie wiem, ale jak czytałem posta wyżej to idzie na Ipli tylko nie wiem jak odpalić... Może ktoś pomoże
xD
Damianek_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damianek_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Damianek_ABG