Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1449
Stary 29.07.2010, 11:18
kossaq napisał(a):Wyświetl post
Pracuję w hotelu gdzie Azerowie są zakwaterowani. Rozmawiam dziś z koleżanką która przegotowuję salę na ich odprawy, spotkania etc. Gdy się dowiedziała że za parę godzin grają z Wisłą, stwierdziła "Przecież prawie każdy z nich to ma 1,6 m i brzuch. Jeśli Wisła przegra z tymi przygarbionymi karłami to będzie masakra. Nie to co Tottenham..." Wychodzi że nasz przeciwnik nie grzeszy posturą. Mam nadzieję że nasze chłopaki dadzą sobie z nimi radę.

Pzdr
d
Mały mikrofon pod stołem by nie zawadził

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23602

Niedobrze. Włączają do meczu siły wyższe

Chyba ktoś powinien im powiedzieć cytując klasyka:

"Jeśli Pan staje po którejś stronie, to są to zazwyczaj silniejsze zastępy"
Ostatnio edytowane przez Tarann : 29.07.2010 o godz. 11:48.