kossaq napisał(a):

Pracuję w hotelu gdzie Azerowie są zakwaterowani. Rozmawiam dziś z koleżanką która przegotowuję salę na ich odprawy, spotkania etc. Gdy się dowiedziała że za parę godzin grają z Wisłą, stwierdziła "Przecież prawie każdy z nich to ma 1,6 m i brzuch. Jeśli Wisła przegra z tymi przygarbionymi karłami to będzie masakra. Nie to co Tottenham..." Wychodzi że nasz przeciwnik nie grzeszy posturą. Mam nadzieję że nasze chłopaki dadzą sobie z nimi radę.
Pzdr
d
|
Mały mikrofon pod stołem by nie zawadził
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23602
Niedobrze. Włączają do meczu siły wyższe
Chyba ktoś powinien im powiedzieć cytując klasyka:
"Jeśli Pan staje po którejś stronie, to są to zazwyczaj silniejsze zastępy"
