Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13179
Stary 29.07.2010, 11:10
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Czy wiadomo coś więcej nt. zbierania podpisów przy R22 pod petycją radnego Olszówki?

tak wiadomo..za mało chętnych do zbierania;;/;/;/;/ Mam nadzieje że PAN Darek Olszówka napisze nt. bo ja nie chce wychylać się przed szereg
Ostatnio edytowane przez vip2008 : 29.07.2010 o godz. 11:20.

Odpowiedz cytując