szprotson napisał(a):

Jirsak bedzie pierwszym zmiennikiem Guły, a że nasza taktyka opiera sie głównie na podaniach prostopadłych, myśle ze Tomek będzie miał najlepszy sezon w Wiśle.
Trzeba wierzyć w chłopaka ;]
W Wojtka juz ciężej, niestety, nie został nowym Kosowskim wiec krzyż na droge i do Ryśka Tarasiewicza.
|
Lepiej do(króla) Macieja Skorży
Tez sadze ze Jirsak zacznie grac ,wg mnie pilki ladnie zagrywa i uderzenie tez ma niczego sobie
