Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32204
Stary 29.07.2010, 11:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jirsak bedzie pierwszym zmiennikiem Guły, a że nasza taktyka opiera sie głównie na podaniach prostopadłych, myśle ze Tomek będzie miał najlepszy sezon w Wiśle.
Trzeba wierzyć w chłopaka ;]
W Wojtka juz ciężej, niestety, nie został nowym Kosowskim wiec krzyż na droge i do Ryśka Tarasiewicza.
Lepiej do(króla) Macieja Skorży
Tez sadze ze Jirsak zacznie grac ,wg mnie pilki ladnie zagrywa i uderzenie tez ma niczego sobie
Odpowiedz cytując