Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2642
Stary 29.07.2010, 10:56
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
To już lepiej na ipli oglądać...
Z tego co jest w programie Ipli wszystkie dzisiejsze mecze bedzie mozna tutaj ogladac. Wisła i Jaga sie ze soba nakładaja wiec pewnie beda 2 opcje do wyboru. Noi najlepsze jest to, ze na Ipla zaciec jest brak a na normalnych streamach sie zdarzaja.

IPLA

17:45 - Liga Europejska / studio
18:00 - Liga Europejska / Ruch Chorzów - Austria Wiedeń
19:30 - Liga Europejska / studio
20:00 - Liga Europejska / Wisła Kraków - Karabach Agdam
20:45 - Liga Europejska / Jagiellonia Białystok - Aris Saloniki
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 29.07.2010 o godz. 11:46.
Odpowiedz cytując