JarTSW napisał(a):

|
To już lepiej na ipli oglądać...
|
Z tego co jest w programie Ipli wszystkie dzisiejsze mecze bedzie mozna tutaj ogladac. Wisła i Jaga sie ze soba nakładaja wiec pewnie beda 2 opcje do wyboru. Noi najlepsze jest to, ze na Ipla zaciec jest brak a na normalnych streamach sie zdarzaja.
IPLA
17:45 - Liga Europejska / studio
18:00 - Liga Europejska / Ruch Chorzów - Austria Wiedeń
19:30 - Liga Europejska / studio
20:00 - Liga Europejska / Wisła Kraków - Karabach Agdam
20:45 - Liga Europejska / Jagiellonia Białystok - Aris Saloniki