Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17426
Stary 29.07.2010, 10:47
Nie ma ktoś do wynajęcia jakiegoś fajnego mieszkania dla 4 Wiślaków w Północnym Krakowie?
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.


Odpowiedz cytując