Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina
Offline
#
17426
29.07.2010, 10:47
Nie ma ktoś do wynajęcia jakiegoś fajnego mieszkania dla 4 Wiślaków w Północnym Krakowie?
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.
zawszewiernyts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zawszewiernyts
Znajdź inne posty napisane przez zawszewiernyts