Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
vorsiak
Member
Od: 10.2005
Offline
#
32198
29.07.2010, 10:41
jestem pewien że z Ś Obrońc
ami
też rozmawiają (dobrze że tym się tak bardzo nie chwalą - w negocjacjach najważniejsze są cisza i spokój - nikt wtedy nie miesza potencjalnemu zawodnikowi w głowie)
Zachowajmy spokój - dzisiaj mamy ważny mecz
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem
vorsiak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vorsiak
Znajdź inne posty napisane przez vorsiak