Wyświetl pojedynczy post
vorsiak
Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32198
Stary 29.07.2010, 10:41
jestem pewien że z Ś Obrońcami też rozmawiają (dobrze że tym się tak bardzo nie chwalą - w negocjacjach najważniejsze są cisza i spokój - nikt wtedy nie miesza potencjalnemu zawodnikowi w głowie)

Zachowajmy spokój - dzisiaj mamy ważny mecz
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem
Odpowiedz cytując