Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32197
Stary 29.07.2010, 10:29
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
No proszę.Dożyłem czasów, gdy się gardzi uczestnikami 1/8 finałów MŚ

Te forum nadaję się do jakiegoś kabare tu
Podejrzewam, że jest tak dlatego, że akurat nie ta pozycja w Wiśle wymaga natychmiastowego wzmocnienia. Jeżeli mielibyśmy 4 środkowych obrońców, z czego 2-3 o wysokich umiejętnościach sportowych z pewnością nikt nie pogardziłby uczestnikiem 1/8 finałów MŚ grającego na pozycji OŚP. Szkoda tylko, że priorytety powinny być inne - mam nadzieję, że nasi działacze zdają sobie z tego sprawę.
Odpowiedz cytując