Podejrzewam, że jest tak dlatego, że akurat nie ta pozycja w Wiśle wymaga natychmiastowego wzmocnienia. Jeżeli mielibyśmy 4 środkowych obrońców, z czego 2-3 o wysokich umiejętnościach sportowych z pewnością nikt nie pogardziłby uczestnikiem 1/8 finałów MŚ grającego na pozycji OŚP. Szkoda tylko, że priorytety powinny być inne - mam nadzieję, że nasi działacze zdają sobie z tego sprawę.