Luu... napisał(a):

|
można mieć swoje zdanie ale pisanie o zawodniku z bardzo dobrym CV że to jakaś niewiadoma ( w sensie że jest słabszy od Jirsaka - który nic nie gra u nas) jest niedorzeczne, a kolejny argument że "dasz gwarancje, że będzie mu się chciało biegać u nas." sorry ale jest jeszcze głupszy, bo rozumując w ten sposób nie możemy kupować gości z dobrymi CV bo może im się nie chcieć grać ? To kogo my mamy kupować ? no-name - źle ! dobre CV- jeszcze gorzej
|
Zgoda. Niepotrzebna krytyka Kozaka. Ale bardziej z powodu ogólnej celowości transferu na tę pozycję a nie krytyki jego osoby. Co pisałem wyżej, ale łatwiej czepić się czegokolwiek niż normalnie podyskutować: potrzebny czy nie? Przecież ja nie bronię Częstochowy. Może i byłoby to wzmocnienie. Ale bycie na tak dlatego że grał na MŚ i wywalanie ze składu, przemeblowywanie go tylko z tego powodu to dla mnie mało. Poza tym jako jeden z nielicznych ( chyba) wierzę w Tomka, może stąd tak mi się pomysł nie podoba

.