Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1187
Stary 29.07.2010, 10:15
Najtrudniejsze ruszanie NA MIEŚCIE jest chyba na Wiślickiej, w życiu nie ma żeczy nie możliwych ja ruszam zawsze bez ręcznego pod górki " w życiu prywatnym". No, ale wiadomo - egzamin egzaminem.
Gdy podnosisz troszkę sprzęgło czuje, że auto zaczyna wkręcać się na obroty - wtedy puszczasz reczny i w tym samym ułamku sekundy gaz ! Powinno być idealnie.

BTW: Ja uważam żę samochodami z LPG na sekwencji nie powinno się jeździć na eLce, przecież jak zgaśnie na gazie to zanim benzyna dojdzie do przewodów to odpalanie trwa z 3 sekundy, a gdyby tak na skrzyżowaniu poważnym zgasło ? No chyba, że sterownik jest wywalony i można charatać na gazie od razu.

Soul_reaper czego tam uczą ? zachowania się na drodze, czy ECODRIVINGU ?
Ostatnio edytowane przez WiselkaMLP : 29.07.2010 o godz. 10:19.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując