Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2638
Stary 29.07.2010, 10:11
Powtarzane było kilka razy, że mecze Wisły w otwartym Polsacie.
Pewnie będzie ktoś pytał czy rewanż też w Polsacie, więc uprzedze: Tak będzie transmisja.
Odpowiedz cytując