Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Beniu
FC OLKUSZ
Od: 03.2005
Skąd: Olkusz
Offline
#
777
29.07.2010, 10:10
Na forum KU990i wyczytałem że jest możliwość obsługi większej jednak będzie mulić i fon i tak będzie odczytywał ją jako 2 gb np. kiedy będziemy sprawdzać stan pamięci.
Tak czy siak będę musiał ją zmienić na mniejszą.
Dzięki za odpowiedz.
Beniu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Beniu
Znajdź inne posty napisane przez Beniu