Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Beniu
FC OLKUSZ
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 29.07.2010, 10:10
Na forum KU990i wyczytałem że jest możliwość obsługi większej jednak będzie mulić i fon i tak będzie odczytywał ją jako 2 gb np. kiedy będziemy sprawdzać stan pamięci.
Tak czy siak będę musiał ją zmienić na mniejszą.
Dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz cytując