Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1444
Stary 29.07.2010, 10:02
Nie ma co ukrywać, że jeśli chodzi o ofensywe, to kazdy dzień działa na naszą korzyść i wg mnie odwrotnie jest z obroną. Atak się zgrywa, a obrona jest/będzie(?) meblowana. Dlatego dziś MUSIMY zrobić conajmniej 2 przewagi jeśli chcemy mieć spokojne ze 2 tygodnie na pozałatwianie ewentualnych formalności i zgrywanie.
No i czekamy do wieczora...
Kibic Białej Gwiazdy