Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13176
Stary 29.07.2010, 09:54
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Hahahahahah .....ujawnisz się ? A co to w ogóle za tekst ? Nie mam nic wspólnego z instytucjami o które mnie posądzasz ! Pracuje w banku od 16 lat .
A jeśli się zgłosiłęś to bardzo dobrze o Tobie świadczy . Bo to znaczy że wierzysz w to co piszesz i chcesz działać .Takie psotępowanie mogę zrozumieć .
Zaraz jeszcze się okaże, że siedzicie biurko w biurko heheheh.

Abstrahując od tematu: ptaszki na mieście ćwierkają, że studio Obtułowicza będzie zamknięte.
Odpowiedz cytując