VanBasten napisał(a):

Hahahahahah .....ujawnisz się ? A co to w ogóle za tekst ? Nie mam nic wspólnego z instytucjami o które mnie posądzasz ! Pracuje w banku od 16 lat .
A jeśli się zgłosiłęś to bardzo dobrze o Tobie świadczy . Bo to znaczy że wierzysz w to co piszesz i chcesz działać .Takie psotępowanie mogę zrozumieć .
|
Zaraz jeszcze się okaże, że siedzicie biurko w biurko heheheh.
Abstrahując od tematu: ptaszki na mieście ćwierkają, że studio Obtułowicza będzie zamknięte.