Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32190
Stary 29.07.2010, 09:36
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
No proszę.Dożyłem czasów, gdy się gardzi uczestnikami 1/8 finałów MŚ

Te forum nadaję się do jakiegoś kabare tu
dokladnie widac ze klub niektorym nie dogodzi nie wiem czy Messi by tu zostal przyjety z zadowoleniem
Odpowiedz cytując