Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków
Offline
#
32185
29.07.2010, 09:10
kondzio7
napisał(a):
jesli chcemy grac z powodzeniem w europejskich pucharach, lidze, pucharze Polski musimy miec szeroka kadre
mamy, brak nam obrony, a nie 30 letnich ofensywnych Słowaków
spontants
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spontants