Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
 
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32185
Stary 29.07.2010, 09:10
kondzio7 napisał(a):Wyświetl post
jesli chcemy grac z powodzeniem w europejskich pucharach, lidze, pucharze Polski musimy miec szeroka kadre
mamy, brak nam obrony, a nie 30 letnich ofensywnych Słowaków
Odpowiedz cytując