kondzio7 napisał(a):

Tarann to znawca futbolu i wedlug niego reprezentant kraju, uczestnik mundialu to poprostu slaby gracz jak na polskie warunki
|
Z Ciebie jest za to znawca bo pewnie dostrzegasz, że jedno miejsce w środku jest dla Guły na rundę żeby go odbudować a drugie okupuje kapitan. Jest Jirsak i młody zdolny Polak. Ale co tam dawać reprezentanta Słowenii. Posiedzi na ławce będziesz dowartościowany.
kondzio7 napisał(a):

chlopie koles gral na MŚ, jest pelnym profesjonalista nie tak jak niektore gwiazdeczki tej naszej ligi.
i porownanie do Reicha jest chyba troche nie na miejscu.
|
Niech będzie. Moje marudzenie

Tylko boję się że przeładują kadrę i będą później zgryzy.
wiślak1906forever napisał(a):

Słowacji niewielka różnica w znaczeniu piłkarskim mój błąd.