Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32181
Stary 29.07.2010, 09:00
kondzio7 napisał(a):Wyświetl post
Tarann to znawca futbolu i wedlug niego reprezentant kraju, uczestnik mundialu to poprostu slaby gracz jak na polskie warunki
Z Ciebie jest za to znawca bo pewnie dostrzegasz, że jedno miejsce w środku jest dla Guły na rundę żeby go odbudować a drugie okupuje kapitan. Jest Jirsak i młody zdolny Polak. Ale co tam dawać reprezentanta Słowenii. Posiedzi na ławce będziesz dowartościowany.

kondzio7 napisał(a):Wyświetl post
chlopie koles gral na MŚ, jest pelnym profesjonalista nie tak jak niektore gwiazdeczki tej naszej ligi.

i porownanie do Reicha jest chyba troche nie na miejscu.
Niech będzie. Moje marudzenie Tylko boję się że przeładują kadrę i będą później zgryzy.
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
Słoweni...
Słowacji niewielka różnica w znaczeniu piłkarskim mój błąd.
Powód: Dopiska
Ostatnio edytowane przez Tarann : 29.07.2010 o godz. 09:17.
Odpowiedz cytując