Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32180
Stary 29.07.2010, 08:58
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że dasz gwarancje, że będzie mu się chciało biegać u nas. Jeśli tak to jestem za. CV to nie wszystko w zeszłym sezonie był Marco Reich CV podobne a nie zawojował ligi.
chlopie koles gral na MŚ, jest pelnym profesjonalista nie tak jak niektore gwiazdeczki tej naszej ligi.

i porownanie do Reicha jest chyba troche nie na miejscu.
Odpowiedz cytując