Tarann napisał(a):

|
Rozumiem że dasz gwarancje, że będzie mu się chciało biegać u nas. Jeśli tak to jestem za. CV to nie wszystko w zeszłym sezonie był Marco Reich CV podobne a nie zawojował ligi.
|
chlopie koles gral na MŚ, jest pelnym profesjonalista nie tak jak niektore gwiazdeczki tej naszej ligi.
i porownanie do Reicha jest chyba troche nie na miejscu.