Grzesiek7 napisał(a):

Nie miałem zamiaru tego pisać na forum, ale napiszę tylko po to, żeby Cię wk.urwić...
Zgłosiłem się i myślę, że nie będzie problemu ze skompletowaniem paru osób.
Wiedz ponadto, że na tym forum jest mnóstwo płaczków, którzy bardzo rzadko piszą z obawy o laptopa, ja już wielokrotnie byłem bliski rozj****a niewinnej zabawki po kolejnych policzkach od urzędników... wolałem jednak wyjść na papierosa (czyt. pół paczki min.) i nie musiałeś czytać moich lamentów - a wszystko to dla Ciebie... VanBasten (chyba, że się ujawnisz, nie oczekuję nazwisk typu Niedziałkowska, Janik, Bartlewicz, podaj chociaż nazwę instytucji).
|
Hahahahahah .....ujawnisz się ? A co to w ogóle za tekst ? Nie mam nic wspólnego z instytucjami o które mnie posądzasz ! Pracuje w banku od 16 lat .
A jeśli się zgłosiłęś to bardzo dobrze o Tobie świadczy . Bo to znaczy że wierzysz w to co piszesz i chcesz działać .Takie psotępowanie mogę zrozumieć .