stalsanok1946 napisał(a):

|
Możliwe, że klub chce się pozbyć wiecznie utalentowanego Jirsaka, krytykowanego Diaza i zastąpić ich kimś nowym by mieć naprawdę wyrównaną kadrę. Przecież jest oferta za Diaza, może coś pojawiło się za Jirsaka i dlatego taka sytuacja.
|
30 letnia słowacka niewiadoma za Jirsaka? Zły pomysł zwłaszcza, że coś pokazuje na początku tej rundy.
Za Diaza wolałbym obrońcę na lewo z prawdziwego zdarzenia.