Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32176
Stary 29.07.2010, 08:37
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Możliwe, że klub chce się pozbyć wiecznie utalentowanego Jirsaka, krytykowanego Diaza i zastąpić ich kimś nowym by mieć naprawdę wyrównaną kadrę. Przecież jest oferta za Diaza, może coś pojawiło się za Jirsaka i dlatego taka sytuacja.
30 letnia słowacka niewiadoma za Jirsaka? Zły pomysł zwłaszcza, że coś pokazuje na początku tej rundy.
Za Diaza wolałbym obrońcę na lewo z prawdziwego zdarzenia.
Odpowiedz cytując