http://wiadomosci.onet.pl/2203649,11...wili,item.html
Cytat:
|
Zdaniem Jolanty Fedak zapowiadana w prasie podwyżka składki rentowej do ZUS nie będzie dobrym pomysłem. - Niska składka rentowa podtrzymała popyt w kryzysie, uratowała nas w najważniejszym momencie - powiedziała Fedak w "Sygnałach Dnia".
|
Znowu o szkodliwej polityce gospodarczej rządu PiS.