|
Do tych informacji z Przeglądu Sportowego odnośnie zainteresowania słowackimi piłkarzami podszedłbym z dużą ostrożnością(mówiac delikatnie), pewnie są wyssane z palce. Po co nam środkowi pomocnicy skoro mamy Gargułe,Sobola, Jirsaka, Wilka i ewentualnie mogącego grać w srodkuDragana Paljica. Jak znam życie a zwłaszcza sytuacje w tym oknie transferowym jeśli Wisełka chce pozyskać jakiś graczy to na pewno nie tych o których piszą gazety
Powód: przekręcone nazwiska zawodników
Ostatnio edytowane przez flamengista : 29.07.2010 o godz. 08:42.
|