emj10 napisał(a):

Ciekawe co zdziałają jutro Wisła, Ruch i Jaga w PE...
Osobiście życzę Ruchowi blamażu, bo tylko w ten sposób Sobiech i Sadlok mogą zmienić klub.Daję im 5% szans z Austrią.
Co do Jagi to może być to spora niespodzianka in plus, bo mają kilku młodych ambitnych zawodników i starego wyjadacza Frankowskiego.
Wisła powinna wygrać, ale pogromu się nie spodziewam.
|
A jaki masz w tym interes ? Jestes jakims managerem i liczysz na prowizje z transferu

(od Wojciechowskiego)