Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5190
Stary 29.07.2010, 08:07
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co zdziałają jutro Wisła, Ruch i Jaga w PE...

Osobiście życzę Ruchowi blamażu, bo tylko w ten sposób Sobiech i Sadlok mogą zmienić klub.Daję im 5% szans z Austrią.
Co do Jagi to może być to spora niespodzianka in plus, bo mają kilku młodych ambitnych zawodników i starego wyjadacza Frankowskiego.
Wisła powinna wygrać, ale pogromu się nie spodziewam.
A jaki masz w tym interes ? Jestes jakims managerem i liczysz na prowizje z transferu (od Wojciechowskiego)
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując