orzeu napisał(a):

Za tydzien od 19 do rana ten temat bedzie zamkniety. Kazdy koniecznie musi napisac "gol", kazdy koniecznie musi napisac cokolwiek.
Wynalazki kibicujace rankingom to totalne kuriozum i mowie wam teraz otwarcie, nie ma na tym forum dla was miejsca. Kilka osob pozegnalismy na tydzien, jak ktos nie chce do nich dolaczyc to niech swoje teorie o korzysciach dla Wisly plynacych z awansu Wronczan do LM, ewentualnie o innych rownie genialnych pomyslach jak "dobry wizerunek polskiej pilki w Europie" tak jakby ta Europa szczegolnie interesowala sie meczami eliminacji do eliminacji do LM, zachowa dla swojej rodziny przed tv.
Nie trafilo do was abi tlumaczenie ze to zle dla Wisly, ani tlumaczenie o animozjach miedzy kibicami ani nawet prosby zebyscie swoje dziwne sympatie zachowali dla siebie i nie draznili nimi innych fanow Wisly oraz nie przynosili nam wstydu. Nie dociera, nie chcecie sie stosowac, nie reagujecie na prosby - sami doprowadziliscie do tego ze trzeba reagowac ostrzej.
|
Brawo, brawo, brawo. Balem się, że skończy się jak zawsze, ale na szczęście zajęliście się tym problemem, uciążliwym dla (często milczącej) większości.
Gratuluję odwagi, bo co do tego że będzie mnóstwo ataków - nie mam wątpliwości.
prober napisał(a):

|
Szerokim łukiem ominąłeś odpowiedź na pytanie. Przyznasz bana wiernemu kibicowi Wisły Kraków, który otwarcie przyznaje, że mile widzi sukcesy Lecha Poznań w eliminacjach Lidze Mistrzów? Proszę napisz po prostu: tak czy nie.
|
To ty nie rozumiesz, że pewne postawy wzajemnie się wykluczają. Nie można być pedofilem i przyjacielem dzieci. Co najwyżej można być jednym, a za drugiego się podawać.