Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5184
Stary 29.07.2010, 00:00
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co zdziałają jutro Wisła, Ruch i Jaga w PE...
Jakie jutro?

Austria męczyła się z Siroki Brijeg i to dwukrotnie, więc to raczej przypadek to nie był.I tu widze szanse na powalczenie Ruchu, ale tylko w pierwszym meczu, bo na wyjeździe będzie ciężko o korzystny wynik.
Jeśli chodzi o Jage to widze naprawde realne szanse na dobry wynik.Ich forme można oceniać tylko po sparingach, ale tam mieli naprawde dobre rezultaty z solidnymi druzynami, porownywalnymi z Arisem.
A Wisła to Wisła.Obstawiam przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo
Odpowiedz cytując