Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5183
Stary 28.07.2010, 23:48
Ciekawe co zdziałają jutro Wisła, Ruch i Jaga w PE...

Osobiście życzę Ruchowi blamażu, bo tylko w ten sposób Sobiech i Sadlok mogą zmienić klub. Daję im 5% szans z Austrią.
Co do Jagi to może być to spora niespodzianka in plus, bo mają kilku młodych ambitnych zawodników i starego wyjadacza Frankowskiego.
Wisła powinna wygrać, ale pogromu się nie spodziewam.
Odpowiedz cytując