Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3988
Stary 28.07.2010, 23:46
Dla mnie zarząd był bardzo miły i już po 6 latach miałęm taką bazę

Dalej rozbudować się już nie da.Przynajmniej mój zarząd tak twierdzi
Odpowiedz cytując