Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1352
Stary 28.07.2010, 23:39
Marszałku, (prawie) każdy biznesmen wchodzący w piłkarski biznes robi to "na bogato", jak Wojciechowski. Nie wiem czy to przyzwyczajenie, że zawsze robię wszystko najlepiej i tutaj też chcą zabłysnąć od początku.

Na dłuższą metę nic z tego zaciągu raczej nie wyjdzie. Ale jeśli właściciel się nie zniechęci i długofalowo będzie rządził w klubie to możemy mieć coraz ciekawsze rozgrywki ligowe z roku na rok.
Odpowiedz cytując