|
Marszałku, (prawie) każdy biznesmen wchodzący w piłkarski biznes robi to "na bogato", jak Wojciechowski. Nie wiem czy to przyzwyczajenie, że zawsze robię wszystko najlepiej i tutaj też chcą zabłysnąć od początku.
Na dłuższą metę nic z tego zaciągu raczej nie wyjdzie. Ale jeśli właściciel się nie zniechęci i długofalowo będzie rządził w klubie to możemy mieć coraz ciekawsze rozgrywki ligowe z roku na rok.
|