Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32160
Stary 28.07.2010, 23:19
Hmmm, z dwojga tych pilkarzy wybralbym Kopunka. Glownie z racji tego ze mlodszy. Coz wyglada na to ze chyba juz definitywnie cos sie dzieje z Sobolewskim skoro mamy miec 3 def. pomocnikow...

Zreszta cholera wie czy ten tekst nie jest wyssany z palca...?
Odpowiedz cytując