|
Hmmm, z dwojga tych pilkarzy wybralbym Kopunka. Glownie z racji tego ze mlodszy. Coz wyglada na to ze chyba juz definitywnie cos sie dzieje z Sobolewskim skoro mamy miec 3 def. pomocnikow...
Zreszta cholera wie czy ten tekst nie jest wyssany z palca...?
|