|
Kozak ? hmm... kiedyś już był środkowy pomocnik w Wiśle tylko że Paweł Kozak.Jeśli chodzi o Kopunka to jest to defensywny pomocnik, byc może oznacza to że przyszła jakaś oferta dla Diaza albo dla Jirsaka
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.07.2010 o godz. 23:21.
|