Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32159
Stary 28.07.2010, 23:17
Kozak ? hmm... kiedyś już był środkowy pomocnik w Wiśle tylko że Paweł Kozak.Jeśli chodzi o Kopunka to jest to defensywny pomocnik, byc może oznacza to że przyszła jakaś oferta dla Diaza albo dla Jirsaka
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.07.2010 o godz. 23:21.
Odpowiedz cytując