|
Ostatnio jechałem w autobusie i byłem światkiem rozmowy 2 mocherów i szło to jakos tak.
- A wie pani ze wałów nie uszczelniaja i nic się nie dzieje w tej kwesti a nas zaraz znów zaleje woda
- Bo pewnie nie mają pieniędzy
- Nam obiecali ze zabiorą pieniądze ze stadionu co go budują koło AGH i nam wypłacą odszkodowania
- A to ma być stadion na to euro
- Nie
- To bardzo dobrze zrobią, przecież ważniejsze ludzią pomóc niż dla bandytów stadion budować
A wy myslicie że petycja coś pomoże. Majchrowski rzuci hasłem że wypłaci jakieś odszkodowania i nasze lamęty będą nic nie warte.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|