|
"Po co nam kolejni środkowi pomocnicy?" - to pytanie też się tu pojawiało parę lat temu. To się doczekaliście ostatnich sezonów, gdzie nie miał kto zagrać prostopadłej piłki raz na rundę.
"Ten fe, tamten niedobry. Szkoda marnować kasy." - lato w pełni, choć aktualnie deszcz.
|