Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32158
Stary 28.07.2010, 23:12
"Po co nam kolejni środkowi pomocnicy?" - to pytanie też się tu pojawiało parę lat temu. To się doczekaliście ostatnich sezonów, gdzie nie miał kto zagrać prostopadłej piłki raz na rundę.

"Ten fe, tamten niedobry. Szkoda marnować kasy." - lato w pełni, choć aktualnie deszcz.
Odpowiedz cytując