Wyświetl pojedynczy post
biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7307
Stary 28.07.2010, 22:57
Żurawek napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie teraz oglądam zdjęcia z prezentacji Raula w Schalke i się zastanawiam, czy stać by było BC na takie totalne szaleństwo : ) Mam na myśli właśnie taki podobny ruch jak S04 - zaproponować komuś gigantyczny kontrakt 3-4 mln euro. Głośne w Europie nazwisko i nowa wartość w drużynie. Szczerze powiedziawszy to dysponując takim majątkiem wydatek ten byłby raczej niewielki, a Wisła, TeleFonika i sam BC uzyskaliby takim ruchem gigantyczny rozgłos w Europie. Schalke o zapełnienie ponad 60 - tysięcznego stadionu raczej martwić się nie musi. Zatrudniając Raula zyskuje pod względem sportowym, ale przede wszystkim marketingowym.

Rozumiem, że żyjemy w innym piłkarsko świecie, że obowiązuje jakiś plan budżetowy (ale parafrazując przysłowie: Wolność Bogusiu w swoim domku ), że jest to kompletnie oderwane od rzeczywistości. Jednak czego się nie robi dla marzeń i rozgłosu w świecie...?
Jako wielki fan Raula przypomnę tylko fakt że Raul nie odszedł tak ja Carlos czy Beckham dorobić sobie na starość. Uznał że nie daje już tego co kiedyś Realowi i nie chce grać za zasługi(choć Perez pewnie w tym coś maczał). Raul chce powalczyć jeszcze o coś w Lm z Schalke i bić rekord zdobytych bramek w Lm. Więc nawet rozpatrując to czysto jako fantastyka to nawet jak by mu Boguś nie wiadomo jaki kontrakt dał to by nie przyszedł.
Odpowiedz cytując