Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13170
Stary 28.07.2010, 22:51
Jak bedzie to dobrze zorganizowane tj wiecej niz 1 punkt/sektor to mysle ze akcja moze okazać sie sukcesem tymbardziej ze podpisy beda tez zbierane pod R22

Spokojnie kilkatysiecy zbierzemy
Odpowiedz cytując