Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
Od: 05.2010
Skąd: Krk
Offline
#
13170
28.07.2010, 22:51
Jak bedzie to dobrze zorganizowane tj wiecej niz 1 punkt/sektor to mysle ze akcja moze okazać sie sukcesem tymbardziej ze podpisy beda tez zbierane pod R22
Spokojnie kilkatysiecy zbierzemy
Adam
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adam
Znajdź inne posty napisane przez Adam