Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7306
Stary 28.07.2010, 22:36
Żurawek napisał(a):Wyświetl post
Zdaję sobie z tego sprawę, ale jeśli BC zdecydowałby się na taki ruch to prawdopodobnie nic nie stanęło by mu na przeszkodzie, bo to on jest głównym decydentem i inwestorem.
Ale Cupiał ma Wisłę nie tylko dlatego żeby oglądać mecze tylko żeby mecze z najlepszymi otworzyły mu drogę na salony i to nie nasze bo te olał ( za co go szanuję ) A nie zrobi tego płacąc miliony tylko mając drużynę więc albo parę milionów Euro x 20 albo budować od podstaw a na początku gdzie jesteśmy jedna pensja 3-4 miliony i 19 po 200 - 300 tyś to 7-8 milinów wywalonych w błoto.
Odpowiedz cytując