wiślak1906forever napisał(a):

4 miliony euro rocznie rzeczywiście by nas nie obciążyło xd hahaha . Pomyśl Max co Wisła może dać teraz piłkarzowi to 500 tysięcy
|
Zdaję sobie z tego sprawę, ale jeśli BC zdecydowałby się na taki ruch to prawdopodobnie nic nie stanęło by mu na przeszkodzie, bo to on jest głównym decydentem i inwestorem.