Wyświetl pojedynczy post
Żurawek
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7305
Stary 28.07.2010, 22:30
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
4 miliony euro rocznie rzeczywiście by nas nie obciążyło xd hahaha . Pomyśl Max co Wisła może dać teraz piłkarzowi to 500 tysięcy
Zdaję sobie z tego sprawę, ale jeśli BC zdecydowałby się na taki ruch to prawdopodobnie nic nie stanęło by mu na przeszkodzie, bo to on jest głównym decydentem i inwestorem.
Kupię stalowe felgi 16" (5x98) do Alfy Romeo 156. [PW]


Odpowiedz cytując