Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków
Offline
#
32154
28.07.2010, 22:25
Ta, kupcie z 5 ofensywnych słowaków, obrony wzmacniać juź nie trzeba jest Bunoza i Kowal więc jest git
spontants
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spontants