prober napisał(a):

|
Co zrobisz jak ktoś napisze, że kocha Wisłę Kraków ponad życie i jednocześnie mocno trzyma kciuki za Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Mistrzów?
|
jak można kochać Wisłę Kraków i jednocześnie kibicować Lechowi Poznań

?
nie kumam o co chodzi ;-)