Wyświetl pojedynczy post
Żurawek
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7301
Stary 28.07.2010, 22:16
Tak sobie teraz oglądam zdjęcia z prezentacji Raula w Schalke i się zastanawiam, czy stać by było BC na takie totalne szaleństwo : ) Mam na myśli właśnie taki podobny ruch jak S04 - zaproponować komuś gigantyczny kontrakt 3-4 mln euro. Głośne w Europie nazwisko i nowa wartość w drużynie. Szczerze powiedziawszy to dysponując takim majątkiem wydatek ten byłby raczej niewielki, a Wisła, TeleFonika i sam BC uzyskaliby takim ruchem gigantyczny rozgłos w Europie. Schalke o zapełnienie ponad 60 - tysięcznego stadionu raczej martwić się nie musi. Zatrudniając Raula zyskuje pod względem sportowym, ale przede wszystkim marketingowym.

Rozumiem, że żyjemy w innym piłkarsko świecie, że obowiązuje jakiś plan budżetowy (ale parafrazując przysłowie: Wolność Bogusiu w swoim domku ), że jest to kompletnie oderwane od rzeczywistości. Jednak czego się nie robi dla marzeń i rozgłosu w świecie...?
Ostatnio edytowane przez Żurawek : 28.07.2010 o godz. 22:32.
Kupię stalowe felgi 16" (5x98) do Alfy Romeo 156. [PW]


Odpowiedz cytując