|
Taaa za napastnika dziękuje Brozio Boguś Żuraw Rios niech oni grają !!
Bo będziemy mieć 5 napastników i 2 zagra tyle co legendarny Hristov i Beto nie wspominając o Dudu
LO I ŚO PANOWIE to nam jest potrzebne do szczęścia tylko. Jak Diaz nam wytnie jakiś numer to będzie płacz i...
Pamiętacie Tottenham i Diaz na lewej obronie..........
|