Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32149
Stary 28.07.2010, 22:11
Taaa za napastnika dziękuje Brozio Boguś Żuraw Rios niech oni grają !!
Bo będziemy mieć 5 napastników i 2 zagra tyle co legendarny Hristov i Beto nie wspominając o Dudu
LO I ŚO PANOWIE to nam jest potrzebne do szczęścia tylko. Jak Diaz nam wytnie jakiś numer to będzie płacz i...
Pamiętacie Tottenham i Diaz na lewej obronie..........
Odpowiedz cytując