orzeu napisał(a):

|
O prosze. Wlasnie czekalem na pierwszego "dowcipnego". Napisac tysiac razy nie wystarczy zeby nie dotarlo wiec bedziesz teraz zywym dowodem ze nie ma zartow. Dzieki! W nagrode tylko tydzien.
|
Co zrobisz jak ktoś napisze, że kocha Wisłę Kraków ponad życie i jednocześnie mocno trzyma kciuki za Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Mistrzów?