Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
32144
28.07.2010, 22:04
Ja już nie widze miejsca dla pomocników w naszym zespole...no chyba że odejdzie Jirsak w co wątpie
Moim zdaniem jak już kogoś szukają z MŚ w RPA to powinni nas wzmocnić Chavez i jakiś lewy obrońca i będzie gites
wiślak1906forever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślak1906forever
Znajdź inne posty napisane przez wiślak1906forever