Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32144
Stary 28.07.2010, 22:04
Ja już nie widze miejsca dla pomocników w naszym zespole...no chyba że odejdzie Jirsak w co wątpie
Moim zdaniem jak już kogoś szukają z MŚ w RPA to powinni nas wzmocnić Chavez i jakiś lewy obrońca i będzie gites
Odpowiedz cytując