Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2942
Stary 28.07.2010, 21:55
fifiorek napisał(a):Wyświetl post
i na 2/3 też jeszcze są, bo by informowali o tym, że się skończyły.

kolega ma racje ,jak wcześniej przyjedziesz na ss bilet spokojnie kupisz

Odpowiedz cytując