Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5178
Stary 28.07.2010, 21:53
Jaroo żaden z tych klubów nawet nie ociera się o profesjonalizm. Najgorszy współczynnik budżet/punkty(pardon najgorszy miała Polonia/Groclin), brak spójnej wizji rozwoju klubu, słabe szkolenie młodzieży(od 2005 roku żaden z wyżej wymienionych nie miał finalisty MP Juniorów Starszych, a tylko raz Lech/Amica miał finał MP Juniorów Młodszych), chaotyczne działanie na rynku transferowym, brak inwestycji w infrastrukturę, brak inwestycji w sztab szkoleniowy młodzieży etc.. Na prawdę pisanie o Wiśle, Lechu/Amice lub Legii że są profesjonalnymi klubami mija się z celem. Wysokie miejsce w lidze te kluby zawdzięczają dużym budżetom które są wspomagane pieniędzmi właścicieli, nie zaś wypracowanymi przychodami. I każdy z tych klubów jest zadłużony po uszy z tymże Lech/Amica wobec Amica SA, Wisła wobec Telefonica Kable, zaś Legia wobec Grupy ITI. Różnica pomiędzy długami np. Ruchu a takim polega na tym że dług ten jest ukryty.
Ostatnio edytowane przez Buziek_LG : 28.07.2010 o godz. 21:57.
Odpowiedz cytując