Filippo123321 napisał(a):

|
Jakis dziennikarzyna w Orange Sport powiedzial, ze negocjujemy z dwoma zawodnikami, ktorzy grali na mundialu. Jesli dobrze uslyszalem, ale nie jestem pewien, chodzi o pilkarzy ze Slowacji.
|
Są to: Ján Kozák i Kamil Kopúnek.
info. wislaportal.pl