Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32140
Stary 28.07.2010, 21:39
Jakis dziennikarzyna w Orange Sport powiedzial, ze negocjujemy z dwoma zawodnikami, ktorzy grali na mundialu. Jesli dobrze uslyszalem, ale nie jestem pewien, chodzi o pilkarzy ze Slowacji.
Odpowiedz cytując